The civilizations - atlantheuos
Bine ati venit!
Inainte de a scrie in forum, va rugam sa cititi regulamentul forumului
Vrei să reactionezi la acest mesaj? Creati un cont în câteva clicuri sau conectati-vă pentru a continua.

Created by Atlant Atlantheuos This is a different site where you make find to various things or objectives about a different works (history, games, documents, every so things)Realizat de Atlant AtlantheuosAcesta este un site diferit unde poți găsi

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Tribalwars / Triburile - discuții joc

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 21/05/2008
Localizare : România

Tribalwars / Triburile - discuții joc Empty
MesajSubiect: Tribalwars / Triburile - discuții joc   Tribalwars / Triburile - discuții joc Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 4:06 pm

Am jucat odata pe World 7 in TribalWars.net, atunci cand aparea si World 9, iar după o vreme nu am mai putut rămâne, deoarece devenisem prea ocupat si nu gaseam un sitter serios. Până la urmă am renunțat acolo. Am jucat pe Die-Staemme.de și incă unul in italiana sau franceză. Dar aveam alt Username atunci: Atlanthenian in World 7 și D'Anthenian in World 8. A trecut mult timp de atunci. Eram foarte activ, incercam sa joc in echipa, loial tribului, dar multi nu intelegeau. Respect colegii de echipa si inamicii de pe campu de lupta și nu numai. Am dus și multe lupte, fiind atacat chiar si din trib, noroc ca nemerisem tocmai intr-un trib extraordinar.
Cu părere de rău, consolat și de membrii tribului, ne-am luat rămas bun, deoarece eu am pierdut războiul și nu mai puteam face față, pt. că după ce pierdui 1.500.000 puncte ramas la un sate de pana la 500 puncte pierdut fiecare, m-am lasat. Dar un lucru e sigur. Cand de curand (in 2007) am descoperit jocul in română m-am inregistrat Atlant, insa nu m-am inteles nicidecum mai bine cu romanii decat cu englezii (prin eforturi de traducere). Vreau sa readuc la viata tribul in care am fost atunci acolo aici pe Lumea 2

https://atlantheuos-ro1.forumgratuit.ro

Tribalwars / Triburile - discuții joc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The civilizations - atlantheuos :: Forumul general :: Off-Topic :: Games :: Jocuri-
Mergi direct la: