The civilizations - atlantheuos
Bine ati venit!
Inainte de a scrie in forum, va rugam sa cititi regulamentul forumului
The civilizations - atlantheuos
Bine ati venit!
Inainte de a scrie in forum, va rugam sa cititi regulamentul forumului
The civilizations - atlantheuos
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

The civilizations - atlantheuos

Created by Atlant Atlantheuos This is a different site where you make find to various things or objectives about a different works (history, games, documents, every so things)Realizat de Atlant AtlantheuosAcesta este un site diferit unde poți găsi
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Oferte și altele

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 21/05/2008
Localizare : România

Oferte și altele Empty
MesajSubiect: Oferte și altele   Oferte și altele Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 5:50 pm

Vand diferite lucruri pe acest server si v-as ruga si pe voi sa luati de la mine. Daca ma ajutati sa golesc rucsacul mai tarziu puteti lua altele mai bune de la mine. Puteti avea si beneficii. Va rog doar sa luati si de la mine, oferta este destul de avantajoasa, pretul mi se pare destul de ieftin, asa ca... astept! Rucsacul meu este plin si mai am si pachete.

Sper ca nu se supara nimeni ca am postat aici, dar se afla in rubrica respectiva fara depasire de la subiectul propus.

S-ar putea sa gasiti mai mult armuri la mine, deci nu ezitati! Va astept sa cumparati! S-ar putea ca mai tarziu sa regret pt. pretul mai ieftin, probabil, si ar mai fi scumpit, poate, cu 10-20 aur.
Luati in calcul si partea in care atunci cand faci oferta, dai si de la tine ceva bani, la piata.


Cu rugaminte si sinceritate,
Atlanth, om de incredere (de baza)
Sus In jos
https://atlantheuos-ro1.forumgratuit.ro
 
Oferte și altele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The civilizations - atlantheuos :: Forumul general :: Off-Topic :: Games :: Online :: Multiplayer :: Gladiatus :: Despre joc :: Informații-
Mergi direct la: